کسب بیت کوین رایگان – آشنایی با 10 روش رسیدن به بیت کوین

بیت کوین اولین رمزارز جهان است که خیلی سریع محبوبیت پیدا کرد و حالا پس از گذشت نزدیک به یک دهه، تبدیل به باارزش‌ترین رمزارز جهان نیز شده است. شاید تصور این مسئله در چندسال پیش دشوار بود اما امروزه بیت کوین از تمامی ارزهای جهان مانند دلار و یورو و پوند هم با ارزش‌تر است و همین مسئله باعث شده یکی از پرطرفدار‎ترین ارزهای جهان باشد.

بیت کوین برخلاف سایر رمزارزهای جهان به صورت رایگان نیز قابل دسترسی است. کسب بیت کوین رایگان در گذشته واقعا کار ساده‌ای بود ولی امروزه باید روش‌های پیچیده‌تری برای این کار مورد استفاده قرار بگیرند.

کسب بیت کوین رایگان – آشنایی با 10 روش رسیدن به بیت کوین

با افزایش تعداد استخراج کنندگان این کار نسبت به گذشته دشوارتر شده است. با این حال، هنوز هم می‌توان بیت کوین را به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچگونه پولی به دست آورد.

کسب بیت کوین رایگان حتی ساده‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کردید. در این مطلب ما قصد داریم مروری بر راه‌های مختلف به دست آوردن این کوین باارزش داشته باشیم. اگر قصد دارید مالک بیت کوین باشید و از این طریق سرمایه گذاری بلندمدتی داشته باشید، تا پایان این مطلب همراه ماشید.

 

اکنون می‌توانید مقاله ماینینگ چیست؟ چگونه ارزهای دیجیتال را استخراج کنیم؟ را مطالعه کنید

 

استخراج بیت کوین

استخراج هنوز نیز بهترین روش به دست آوردن بیت کوین محسوب می‌شود. استخراج اولین راه کسب بین کوین رایگان بود که در ابتدا افراد کمی از آن آگاه بودند. در گذشته با یک کامپیوتر و سخت افزار ساده نیز امکان استخراج وجود داشت اما پس از این که ارزش بیت کوین به یک باره بالا رفت، تعداد استخراج کنندگان بسیار افزایش یافت و استخراج به صورت کلی سخت شد.

امروزه ولی هنوز امکان استخراج بیت کوین وجود دارد. با این حال، برای استخراج آن باید اقدام به تهیه کارت گرافیک سخت افزاری جدایی کنید. همچنین سیستم پردازشی شما نیز باید قوی باشد. هر چقدر تجهیزات شما قوی‌تر باشد، امکان به دست آوردن کوین‌های بیشتری خواهید داشت.

برای کسب بیت کوین رایگان از طریق استخراج، باید سیستم کامیپوتری شما، مسئله‌هایی را حل کند تا سیستم مرکزی بیت کوین به شما پاداش بدهد. بدیهی است که بالا بودن قدرت پردازشی می‌تواند باعث شود که مسائل ریاضی و محاسباتی بیشتری را حل کنید و کوین بیشتری به دست بیاورید.

در ادامه برخی از روش‌های مناسب برای کسب بیت کوین رایگان را به شما معرفی خواهیم کرد.

1- استخرهای استخراج بیت کوین

امروزه برخی از افرادی که تجهیزات سخت افزاری کمی در اختیار دارند، وارد گروه‌هایی موسوم به استخر می‌شوند. استخرها اجازه می‌دهند افراد بتوانند از قدرت پردازشی دیگران (مثلا ابر) استفاده کنند تا بتوانند با قدرت پردازشی بیشتری با دیگران برای کسب بیت کوین رایگان رقابت کنند.

2- سیستم‌های پرداخت به ازای کلیک

شیرهای BTC وب سایتهایی هستند که مقادیر کمی از بیت کوین را هر چند دقیقه یکبار پخش می کنند. این کار به صورت PTC است (پرداخت به کلیک) که به روش زیر عمل می کند: یک شیر آب برای بازدید از تبلیغات بازدید کنندگان را به وب سایت جذب می کند و به نوبه خود با کسری از درآمد تبلیغات به کاربران پاداش می دهد.

سیستم‌های پرداخت به ازای کلیک

به طور طبیعی ، شما باید مسدود کننده های تبلیغاتی خود را غیرفعال کنید و برای درگیر شدن با تبلیغات عظیم آماده باشید.

 

حتما مقاله ترید ارز دیجیتال – معامله ارزهای دیجیتال چگونه انجام می‌شود؟ را مشاهده کنید

 

3- فاست‌ها

فاست‌ها وب سایت‌هایی هستند که مقادیر کمی از بیت کوین را هر چند دقیقه یکبار پخش می‌کنند. این کار PTC است (پرداخت در ازای کلیک) که به روش زیر عمل می‌کند: یک فاست برای بازدید از تبلیغات بازدید کنندگان را به وب سایت جذب می‌کند و به نوبه خود با کسری از درآمد تبلیغات به کاربران پاداش می‌دهد. به طور طبیعی، شما باید افزونه‌های مسدود کننده تبلیغاتی خود را غیرفعال کنید و برای مشادهده تبلیغات فراوان آماده شوید. برای استفاده از فاست به کیف پول بیت کوین احتیاج دارید.

فاست‌ها یکی از ساده‌ترین و ارزانترین راه‌ها برای کسب بیت کوین رایگان هستند. این سایت‌ها می‌توانند در یک ساعت معادل چندین دلار برای شما بیت کوین به دست بیاورند. بیشتر فاست‌ها در حال بازگشایی و بسته شدن مکرر هستند و قابل اعتماد نیستند. بنابراین پیدا کردن یک فاست معتبر می‌تواند دشوار باشد. با این حال، تعداد معدودی از این فاست ها وجود دارند که از سایرین محبوب‌تر هستند:

  • Cointiply
  • BonusBitcoin
  • in
  • io

4- جایزه‌دهندگان بیت کوین

جایزه دهندگان به برخی از اپلیکشن‌های خرید گفته می‌شود که در ازای خرید به شما مقداری بیت کوین به عنوان هدیه پرداخت می‌کنند.

اگر چه مقدار این بیت کوین ممکن است که بسیار کم باشد با این حال، در صورتی که بتوانید خرید بالایی از این طریق داشته باشید، کسب بیت کوین رایگان توسط این اپ‌ها مقدار قابل توجهی خواهد بود.

نکته‌ای که وجود دارد این است که در ازای این کار شما چیزی پرداخت نکرده‌اید و زمانی را نیز از دست نداده‌اید و کاملا رایگان دارید بیت کوین کسب می‌کنید. به امتحانش می‌ارزد!

جایزه ‌دهندگان بیت کوین

 

پیشنهاد می کنم مقاله رمز ارز بیت کوین | همه چیز در مورد رمز ارز بیت کوین را مطالعه کنید

 

برخی از معروف‌ترین این برنامه‌ها عبارت هستند از:

  • Fold app
  • Lolli
  • com
  • Coin Rebates
  • Pei

5- بازی‌ها

برخی از بازی‌هایی که به صورت آنلاین برگزار می‌شوند، در ازای اتمام کل بازی یا بخشی از آن‌، بیت کوین جایزه می‌دهند. از آن جایی که مدت زمان استفاده شما از بازی بسیار زیاد است، پس جای هیچ تعجبی ندارد که کسب بیت کوین رایگان از این طریق منطقی خواهد بود.

این وبسایت‌ها معمولا از طریق تبلیغات و اسپانسرینگ پشتوانه مالی قوی دارند و از طریق جذب مخاطبان می‌خواهند بازی خود را به همگان معرفی کنند.

بیت کوین در ازای انجام وظیفه یا Task

کسب بیت کوین رایگان از این طریق بسیار لذت بخش است. با این حال، مقدار بیت کوینی که از این طریق به شما داده می‌شود، به اندازه روش استخراج نیست. همچنین اگر از علاقمندان به بازی هستید، این روش با تمام مقدار کمی بیت کوین که به شما می‌دهد، هیجان انگیز و جذاب خواهد بود.

 

اکنون می‌توانید مقاله استخراج بیت کوین با کامپیوتر خانگی – صفر تا صد ماینینگ خانگی را ببینید

 

6- بیت کوین در ازای انجام وظیفه یا Task

برخی از وبسایت‌های خاص در سراسر اینترنت وجود دارند که تقریبا سیستمی مشابه با بازی‌های جایزه دهنده بیت کوین دارند. با این تفاوت که این وبسایت‌ها در ازای انجام یک عمل (تَسک، عمل یا وظیفه) به شما بیت کوین جایزه می‌دهند.

بدون شک میزان این بیت کوین بستگی به زمانی دارد که شما قصد دارید روی آن بگذارید. برخی از آن‌ها جایزه کم و برخی دیگر جایزه بیشتری دارند. با این حال، به صورت کلی میزان بیت کوینی که از این طریق به دست خواهید آورد بسیار کمتر از روش استخراج خواهد بود.

7- دونیت

در صورتی که یک وبلاگ یا وبسایت دارید که به صورت رایگان اقدام به خدمت گذاری برای مردم در زمینه‌های مختلف (مثلا تولید محتوا) می‌کند، می‌توانید با درخواست اهدای بیت کوین از بازدیدکنندگان وبسایت خود بیت کوین رایگان به دست آورید. مقدار بیت کوینی که از این طریق به دست می‌آورید کاملا بستگی به جامعه مخاطبان شما دارد.

مثلا اگر بازدیدکنندگان سایت‌های شما ایرانی‌ هستند، به دلیل کمبود شناخت نسبت به این بیت کوین در ایران ممکن است که مقدار زیادی بیت کوین به دست نیاورید.

بسیاری از افرادی که در یوتیوب اقدام به ارائه ویدیوهای آموزشی می‌کنند، از مخاطبان خود درخواست دونیت یا کسب بیت کوین رایگان به صورت هدیه دارند. بسیاری از این افراد نیز در هدف خود موفق می‌شوند و افراد زیادی هستند که اهمیت اطلاعات رایگان به اشتراک گذاری شده در یوتیوب را می‌دانند.

8- سیستم‌های تبلیغات ارجاعی

برخی از سایت‌ها هستند که در ازای تبلیغات ارجاعی یا رفرال (Referal)، بی کوین رایگان به شما پرداخت می‌کنند. کسب بیت کوین رایگان در این سایت ها به این صورت است که شما سایت یا فروشگاه موردنظر را به چندین نفر از دوستان خود از طریق تلفن همراه یا ایمیل معرفی خواهید کرد و در ازای هر چند ده یا چند صد معرفی، مقدار کمی بیت کوین پاداش می‌گیرید. البته به طور معمول این پاداش مبلغ زیادی ندارد و شاید چیزی در حدود یک صدم بیت کوین باشد.

9- بیت کوین در ازای کار

برخی از افراد (که معمولا به صورت فریلنسری کار می‌کنند) می‌توانند در ازای وقتی که برای دیگران (چه به صورت آموزش چه به صورت انجام برخی کارها) می‌گذارند، اقدام به کسب بیت کوین کنند؛ هر چند این روش کاملا رایگان نیست ولی با استفاده از آن نیازی به پرداخت یک ارز فیات برای خرید بیت کوین وجود ندارد و شما از این طریق وقت خود را در ازای بیت کوین داده‌اید ولی پولی در ازای خرید پرداخت نکرده‌اید.

بیت کوین در ازای کار

 

مقاله بیت کوین اتم چیست – آشنایی با یکی از هاردفورک‌های بیت کوین را ببینید

 

بسیاری از کارفرماهای بین المللی که توانایی پرداخت پول مستقیم به فریلنسرهای کشورهای دیگر را ندارند، اقدام به پرداخت بیت کوین می‌کنند.

از آن جایی که بیت کوین در کشورهای مختلف راحت‌تر از ارزهای فیات جا به جا می‌شود، استفاده از روش پرداخت بیت کوین در ازای حق الزحمه هم برای کارفرما و هم برای فریلنسری که در دو کشور مختلف حضور دارند بسیار مفید است.

شما می‌توانید این روش را به راحتی تست کنید. فقط کافی است که چند سایت را پیدا کنید و در بین آگهی‌های آن‌ها بگردید. میزان بیت کوین به دست آمده بستگی به مهارت شما نیز دارد. هر چقدر که مهارت شما بیشتر باشد، بدون شک بیت کوین دریافتی شما نیز بیشتر خواهد بود.

10- استفاده از سایت‌های مختلف

CoinbaseEarn، دریافت بیت کوین در ازای مشاهده ویدیو

استفاده از پلتفرم Coinbase Earn یک روش ساده برای کاربران تأیید شده Coinbase است که با تماشای فیلم ‌های آموزشی کوتاه و ساده، از کریپتو رایگان از پروژه‌های معروف مبتنی بر بلاکچین بهره مند شوند و سپس به یک سوال چند گزینه‌ای پاسخ دهند.

اگر این سؤال را به درستی پاسخ بدهید و کوین موردنظر را مستقیماً از طریق حساب Coinbase دریافت می‌کنید.

تأکید این پلتفرم بر آموزش است بنابراین هیچ مجازاتی برای اشتباه جواب دادن این سوال وجود ندارد. شما می‌توانید فیلم ها را هر چند بار که می‌خواهید تماشا کنید و در صورت اشتباه بودن در ابتدا، پاسخ متفاوتی را امتحان کنید.

استفاده از سایت‌های مختلف

از ماه مه سال 2020 Coinbase Earn فقط برای تماشای فیلم‌های آموزشی 2 دقیقه طولانی و سپس پاسخ دادن به سؤالات بسیار ساده، مبلغ 158 دلار از ارزهای مختلف به شما ارائه می‌دهد.

Nexo

Nexo یکی دیگر از راه‌های کسب بیت کوین رایگان از طریق وام است. این سرویس وام‌های با وثیقه از رمزارزهای BTC ، ETH ، BNB ، XRP ، NEXO و LTC را ارائه می‌دهد.

این پلتفرم برخلاف رقبای خود، به وام دهندگان سکه‌هایی ارائه می‌دهد که با ارزهای EUR ، USD ، GBP و USD هم‌ارز هستند.

در حالی که سایر رمزارزها تنها می‌توانند به عنوان وثیقه استفاده شوند. نرخ بهره سالانه Nexo به سکه‌های ارائه شده در حال حاضر 8٪ است که به نسبت شرکت‌های رقیب رقم بسیار کمی محسوب می‌شود.

KuCoin

KuCoin همچنین خدمات ATK ، EOS ، TRX ، IOST ، NEBL، NRG ، NULS و TOMO را با تخمین ROI سالانه بین 0.5 تا 22 درصد ، که هر 5 روز در ماه توزیع می‌شود، ارائه می‌دهد.

استفاده از سکه‌های KuCoin شامل هیچ محدودیتی نمی‌شود. کاربران قادر به تجارت و یا آزاد کردن سکه‌های خود هستند اما باید توجه داشته باشند که این پاداش‌ها روزانه محاسبه می‌شوند و این مسئله بر پاداش ماهانه ذی نفع تأثیر می‌گذارد.

StormX

StormX یکی دیگر از وبسایت‌های کسب بیت کوین رایگان است. استورم ایکس برنامه کاربردی تلفن همراه هوشمند (با سیستم عامل‌های Android / IOS) است که برای ثبت نام در اشتراک‌ها (استریم ، FinTech و سایر خدمات)، انجام بازی‌های موبایل، پاسخ دادن به نظرسنجی‌ها و امتحان کردن برنامه‌های مختلف، به کاربران پاداش می‌دهد.

برای در حدود نیمی از پیشنهادات آن، کاربران نیازی به صرف چیزی جز زمانی اندک ندارند.

stormX

به عنوان مثال تماشای تبلیغات در هر 30 دقیقه به شما 500 پیچ به ازای هر فیلم اهدا می‌کند که رقم بالایی است و می‌توان در صورت امکان آن را افزایش داد و به رقم قابل توجهی از کوین‌ها رسید.

 

پیشنهاد میکنم مقاله بیت کوین کش | همه چیز درباره فرزند خوانده بیت کوین را مشاهده نمایید

 

Buzzin

برخلاف سایت‌هایStormX ، Buzzin منحصراً به وظایف مربوط به خدمات رمزارز و خدمات جدید پاداش می‌دهد. طیف گسترده‌ای از کارها از جمله بازدید از وب سایت‌ها، تماشای یکی از فیلم‌های آنها، دنبال کردن / اظهار نظر در رسانه‌های اجتماعی یا حتی عبور از KYC از یک تبادل خاص برای رأی دادن به یک لیست توکن وجود دارد که می‌توان از طریق آن‌ها کوین رایگان کسب کرد.

این پتلفرم به شما علاوه بر بیت کوین‌، اتریوم و سایر رمزارزهای مبتنی بر شبکه بلاکچین را ارائه می‌دهد و این مسئله باعث شده از رقبای خود متمایز شود.

سایت بازی Kucoin

سایت Kucoin Play یک پلتفرم چندکاره است که می‌تواند شما را در کسب بیت کوین رایگان کمک کند. این پلتفرم صرفاً بر وظایف اجتماعی متمرکز است تا توکن‌های مختلفی را که در بورس عرضه می‌شود، تبلیغ کند.

کاربران برای انجام هر کاری که انجام می‌دهند، از طریق ورود به سیستم عامل‌های اجتماعی و به اشتراک گذاری مطالب، ایجاد فیلم یا نوشتن مقالات در مورد کوین موردنظر، امتیاز کسب می‌کنند.

آن‌ها همچنین می‌توانند با اجرا کردن مینی‌بازی‌های مبتنی بر مهارت بر روی سیستم عامل و همچنین ورود به قرعه کشی امتیاز کسب کنند.

سایت بازی Kucoin

امتیازات Kucoin Play برای رتبه‌بندی کاربران در تابلوی تبلیغاتی استفاده می‌شود. بنابراین کاربران می‌توانند بر این اساس پاداش بگیرند: کاربران برای بدست آوردن بخشی از جدیدترین پاداش‌های کمپین Energi باید بین 470 نفر برتر باشند در حالی که برای کسب سکه، باید جزو 10 نفر برتر باشند.

Crypto.com

مأموریت سایت Crypto.com تسریع در انتقال پول به شکل رمزارز است و آن‌ها با انگیزه‌های مشتری برای کسب بیت کوین رایگان آشنا هستند. یک راه خوب برای به دست آوردن پوینت رایگان از طریق طرح برگشت وجه نقد کارت ویزای پیش پرداخت شده است.

Crypto.com سکه خود را با نام MCO ایجاد کرده است که می‌تواند به صورت بازپرداخت از خریدهای منظم شما درآمد ایجاد کند.

کارتهای Crypto.com کارت‌های بدهی مرتبط با کیف پول برنامه هستند که 1٪ تا 5٪ بازپرداخت (پرداخت شده به شکل MCO) را برای کلیه هزینه‌ها، برداشت‌های رایگان بین المللی، 100٪ بازپرداخت در اشتراک های Spotify & Netflix و حتی 10٪ بازپرداخت در Airbnb و Expedia، با توجه به نوع کارت سفارش داده شده به شما می‌دهد.

جمع‌بندی

در این مطلب نگاهی به کسب بیت کوین رایگان داشتیم و دیدیم که چه روش‌هایی برای استخراج این رمزارز وجود دارد. درست است که به دست آوردن بیت کوین در دنیایی که هزاران نفر با قوی‌ترین سخت‌افزارها و مزرعه‌های استخراج در حال کار دشواری به نظر می‌رسد ولی هنوز به دست آوردن بیت‌کوین امکانپذیر است و غیرممکن نیست.

هر کدام از این راهکارها مزایا و معایب خود را دارند. به عنوان مثال روش استخراج باعث می‌شود که شما هزینه‌ای را برای خرید تجهیزات صرف کنید ولی در عوض پرسودترین روش محسوب می‌شود. باید پس از خواندن این مطلب، روشی را انتخاب کنید که برای شما مناسب‌تر است. در این مطلب از سایت اندیکاتور بورس به موضوع کسب بیت کوین رایگان پرداختیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *