فیلتر طلایی بورس شامل 5 فیلتر نوسانی

مدتی است بسیاری از کاربران در مورد فیلتر طلایی بورس سوال می پرسند. خیلی از کاربران درخواست کرده اند که این فیلتر طلایی را تهیه کرده و به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار دهیم. شایان ذکر است با توجه به تحقیقاتی که همکاران ما انجام داده اند توضیحاتی در خصوص فیلترهای طلایی بورس که در بازار موجود می باشد ارائه شده است که در ادامه می توانید مطالعه فرمایید.

با بررسی انجام شده یکی از سایت های معتبر که در زمینه بورس و کسب و کارهای اینترنتی فعالیت دارد فیلتر طلایی بورس را در قالب یک محصول از مدتها قبل تولید و عرضه کرده است که با بررسی همکاران ما مشخص شد این فیلتر طلایی شامل یک فیلتر می باشد.

در بررسی از محصول 5 فیلتر طلایی بورس و یک فیلتر طلایی دیگر که توسط سایت معتبر دیگری تولید شده که  این فیلترها به صورت رایگان در اختیار سرمایه گذاران بازار بورس قرار گرفته است.

پس از بررسی مشخص شد این دو فیلتر طلایی بورس که توسط این دو سایت معتبر تهیه و عرضه شده است توسط سایتی دیگر که خود را استاد دانشگاه نامیده است و عنوان نموده دکتری دارد کپی شده است. این سایت کپی کننده این 5 فیلتر طلایی بورس که به صورت رایگان می باشد را با قیمت هفتصد و پنجاه هزار تومان و فیلتر طلایی بورس که یک فیلتر می باشد را با قیمتی حدود ششصد هزار تومان با عنوان شاه فیلتر دیده بان بورس به فروش می رساند در صورتیکه این فیلترها از سایت های دیگری کپی شده و ایشان اطلاعاتی در زمینه فیلتر نویسی ندارند.

با بررسی بیشتر همکاران ما مشخص شده است تمامی محصولاتی که این سایت در صفحات خود قرار داده است و عنوان نموده است که استاد دانشگاه می باشد کپی از سایت های دیگر می باشد و محصولات رایگان دیگر سایت ها را کپی یا بعضا خریداری کرده و به فروش می رساند و در صورتیکه ایشان هیچ اطلاعاتی در زمینه بازار سرمایه ندارند.

با تماسی که با سایت کپی کننده در خصوص این محصولات فیلتر طلایی بورس داشتیم ایشان با توهین و الفاظ رکیک جواب دادند و پاسخگو نبودند. در صورتیکه این رفتار از یک استاد دانشگاه انتظار نمی رود.

در نتیجه سرمایه گذاران دقت کنند برخی افراد به دلیل اینکه فروش خود را بالا ببرند با ذکر عناوین اینکه دکتر هستند و یا استاد دانشگاه هستند درصدد جلب مشتری می باشند و علاقمندان به بازار بورس دقت کنند به این عناوین توجه نکنند و از سایت های معتبر که منبع اصلی محصول می باشد فایل و یا محصولات بازار بورس را تهیه کنند.

با توجه به درخواست کاربران در خصوص قرار دادن فیلتر طلایی بورس به عرض می رسانیم یکی از سایت های معتبر که فیلتر طلایی بورس را تهیه و تولید کرده و شامل یک فیلتر تکی باشد انتشار فیلتر طلایی برای سایت مورد نظر محفوظ است.

در خصوص مجموعه 5 فیلتر طلایی بورس و یک فیلتر رایگان طلایی که توسط سایت دیگری نوشته شده و به صورت رایگان منتشر کرده است به دلیل رایگان بودن می توانیم این پنج فیلتر طلایی و یک فیلتر طلایی رایگان دیگر را در سایت قرار دهیم و توضیحات این فیلترهای طلایی در زیر خدمتتان ذکر شده است.

توضیحات زیر در خصوص مجموعه 5 فیلتر طلایی بورس و یک فیلتر طلایی دیگر و همچنین فایل اصلی این فیلترهای طلایی با اخذ اجازه از سایت اصلی در زیر آورده شده است:

5 فیلتر طلایی بورس شامل چیست؟ 

این 5 فیلترهای طلایی بورس شامل سهم هایی است که پتانسیل رشد نوسانی دارند. ضمن اینکه سهم هایی که از لحاظ تکنیکال و بنیادی در شرایط خوب هستند در این فیلترهای نوسانی نشان داده می شوند.

استفاده از این فیلترهای طلایی نوسان گیری کمک زیادی برای شناسایی سهم های در حال رشد کرده و سهم هایی که در حال رشد بوده و همچنین سهم هایی که در در روزهای آینده رشد ادامه داری دارند در خروجی این فیلترهای طلایی دیده می شود.

عناوین فیلتر طلایی بورس

1- نشان دادن نمادهایی با تکنیکال قوی و در حال رشد

2- نشان دادن نمادهایی با تکنیکال قوی و قدرت ذاتی بالا

3- نشان دادن نمادهای مثبت و روند در حال رشد

4- نشان دادن نمادهایی که در حال تغییر روند هستند

5- نشان دادن نمادهایی برای نوسان گیری

توضیحات این فیلترهای طلایی در ادامه ذکر شده است.

1- نشان دادن نمادهایی با تکنیکال قوی و در حال رشد

فیلتر طلایی شماره در این مجموعه سهم هایی را نشان می دهد دارای پتانسیل رشد هستند. این فیلتر فاکتورهای اندیکاتورهای مکدی و ابرکومو را بررسی کرده و سهم های مستعد را نشان می دهد.

در این فیلتر طلایی بورس سهم هایی که شرایط مناسب رشد دارند و همچنین از لحاظ تکنیکالی قوی هستند نشان داده می شود.

2- نشان دادن نمادهایی با تکنیکال قوی و قدرت ذاتی بالا

در داخل این فیلتر طلایی نسبت حجمی قرار داده شده است و از فیلترهای مهم این مجموعه می باشد. در این فیلتر طلایی سهم هایی که نسبت حجم بر عرضه و تقاضا دارند قرار داده شده است.

3- نشان دادن نمادهای مثبت و روند در حال رشد

سهم هایی که میانگین 3 روزه در آن ها میانگین 14 روزه آن ها را به سمت بالا را قطع کرده باشد در این فیلتر طلایی نشان داده می شود. این فیلتر سهم های مثبت و در حال رشد را نشان می دهد.

4- نشان دادن نمادهایی که در حال تغییر روند هستند

یکی دیگر از فیلترهای طلایی که در این مجموعه قرار دارد فیلتری که است که صف فروش در آن ها در حال جمع آوری می باشد. در این فیلتر سهم هایی که در حال تغییر روند هستند و در آن ها افزایش تقاضا رخ داده است نشان داده می شود.

5- نشان دادن نمادهایی برای نوسان گیری

یکی از فیلترهای طلایی و کاربردی فیلتر نوسان گیری می باشد. این فیلتر برای نوسانگیری طراحی شده است و سوابق چندین ماه بازار بورس را بررسی کرده و سهم های در حال رشد را نشان می دهد. این فیلتر سهم هایی که می توانند در مدت کوتاهی یک نوسان از چند تا 10 درصد داشته باشند را نشان می دهد.

فیلتر تکی موجود در فایل فیلر طلایی بورس

این فایل شامل یک فیلتر تکی طلایی نیز می باشد و از ادغام سه فیلتر که به صورت رایگان در سایت قرار داده شده است تشکیل شده است.

سه فیلتر رایگان زیر با یکدیگر ادغام شده اند و این فیلتر طلایی را تشکیل داده اند:

1- فیلتر سهم‌هایی که پیش‌بینی می‌شود فردا مثبت باشند.

2- فیلتر سهم‌هایی که میانگین قیمت 3 روزه آن‌ها از میانگین قیمت 14 روزه در آن ها بیشتر است.

3- فیلتر سهم‌هایی که کندل چکش یا مرد آویزان ساخته اند.

شایان ذکر است این فرد سودجو با عنوان استاد دانشگاه این سه فیلتر که با یکدیگر ترکیب شده و در وبسایت اندیکاتور بورس و سایت های دیگر به صورت رایگان قرار داده اند با یک فیلتر که از سایت دیگری خریداری کرده است به افراد تازه وارد میفروشد.

غافل از اینکه محصولات اصلی شامل گارانتی است و بعد از خرید به دلیل تغییراتی که همیشه در بازار رخ می دهد محصولات اصل آپدیت می شود و عدم دریافت آپدیت محصول توسط کاربران باعث شده افراد دچار ضررهای زیادی شوند. با توجه به درخواست کاربران جهت اطلاع رسانی تقاضا داریم محصولات را از منبع اصلی آن تهیه فرمایید.

استفاده کنندگان از فیلتر طلایی بورس

هر شخصی که در بازار بورس فعالیت می کند می تواند از این 5 فیلتر طلایی بورس و یک فیلتر طلایی رایگان دیگر استفاده کند. افراد مبتدی و حرفه ای و حتی کسانی که هیچ اطلاعات بورسی ندارند می توانند از این فیلترهای کاربردی و طلایی استفاده کنند.

اطلاعات تکمیلی در خصوص فیلترهای طلایی بورس

با استفاده از این فیلتر های طلایی سرمایه گذاران می توانند سهم های مناسب بازار را در مدت کمی شناسایی نمایند. مجموعه این 5 فیلتر طلایی و یک فیلتر طلایی کمک می کند یک سبد مناسب از سهم های مستعد رشد تشکیل داده و در زمان نیز صرفه جویی می شود.

این فیلترهای طلایی بوررس به صورت رایگان قرار داده شده است و اعلام می کنیم به کسانی که با عناوین دکتر و استاد دانشگاه درصدد جلب توجه سرمایه گذاران هستند و فیلترهای رایگان را می فروشند اعتماد نکنید.

شایان ذکر است تمامی محصولاتی که سایت ذکر شده قرار داده است کپی می باشد و در خرید های خود حتما توجه لازم را داشته باشید و محصولات را از سایت های معتبر و از سایت اصلی تهیه نمایید تا دچار مشکلات بعدی نشوید

از سرمایه گذاران عزیز می خواهیم برای جلوگیری از سودجویی این افراد با سایت اصلی در ارتباط باشید به دلیل اینکه سایت مربوطه اعلام نموده که وکیل ایشان درصدد پیگیری کپی این 5 فیلتر طلایی بورس و یک فیلتر دیگر می باشد.

دانلود رایگان

برای مشاهده فیلتر های کاربردی از فیلتر های کاربردی دیده بان بازار بورس استفاده کنید.

22 دیدگاه

 1. سلام ،خیلی ممنون بابت فیلترهاتون

 2. حسن قطب الدینی

  سلام.خسته نباشی .برا من یه فیلتر ارسال شد..این 5فیلتر همه در یه فیلتر هست؟؟؟

  • سلام، پس از دانلود باید فایل را از حالت زیپ خارج کنید. چند فیلتر که در این صفحه توضیح داده شده در فولدرهای مورد نظر قرار داده شده است.

 3. سلام چرا فیلترها عنوان ندارند که بدونیم هر کدوم چه سهم هایی رو میاره

 4. سلام
  لطفا 5 فیلتر طلایی را ارسال کنید
  باتشکر

 5. درود بر شما
  هر 5 فیلتر خطای اعتبار سنجی میدهد در صورتی که مابقی فیلترهایم مشکلی ندارد
  مثلا در فیلتر پنجمش هنگام اعتبار سنجی میزند در قسمت تنظیمات حقیقی یا حقوقی را مشخص کنید

  یا مثلا در فایل دوم کلا یک جمله فارسی نوشته شده است در وسط فیلتر نویسی!

  ممنون میشوم بررسی و پیگیری کنید!

  • سلام
   فیلترها بررسی شدند مشکلی ندارند. خطایی که عنوان کردید مربوط به بخش تنظیمات می باشد و باید وارد تنظیمات سایت tsetmc شوید و فیلد حقیقی و حقوقی را فعال کنید.

 6. سلام
  وقتی فیلتر هارو تو tse وارد می کنم همه نماد هارو میبره
  واقعا در حال حاضر هیچ نمادی رو پیدا نمی کنه یا مشکل از جای دیگس

  • سلام
   فیلترها مشکلی ندارند ولی گاهی اوقات بعضی از فیلترها که صحییح می باشند نیز در سایت مدیرت فناوری بورس خطا می دهد و خروجی ندارند البته زود برطرف می شود. لطفا در ساعات دیگر فیلتر طلایی را تست بفرمایید مشکل حل می شود.

 7. سلام
  ضمن تشكر از لطف شما كه اين مطلب رو به اشتراك گذاشتين

  موقع اعتبار سنجي در قسمت فيلتر پيام TypeError: Cannot read property ‘0’ of undefined
  مي دهد، مشكل از كجاست؟

  با تشكر

  • سلام
   5 فیلتر طلایی بورس مشکلی ندارند این خطا به دلیل مشکل در سایت اصلی بوجود آمده است و رفع خواهد شد.

 8. عبدالرضا زارع

  با سلام
  از پنج فیلتر 4 فیلتر خطای pclosing میدهد

  • سلام
   فیلترهای طلایی بورس مشکلی ندارند این خطا به دلیل مشکل در سایت دیده بان بازار بورس می باشد و احتمالا یک یا دو روز آینده برطرف می شود.

 9. سلام ممنون بابت سایت خوبتون
  من ایمیل رو زدم ولی هیچ فایلی برام ارسال نشد ممنون میشم برام ارسال کنید

  • با سلام
   با تشکر از شما، در صورتیکه ایمیل صحیح وارد کرده باشید لینک دانلود 5 فیلتر طلایی بورس برای شما ارسال شده است. لطفا مجددا ایمیل و پوشه اسپم خود را بررسی کنید.

 10. سلام
  از مدیریت سایت به دلیل قرار دادن این فیلترهای طلایی به صورت رایگان تشکر میکنم.
  پایدار باشید

  • سلام
   ضمن تشکر از شما امیدواریم بتوانید از این 5 فیلتر طلایی که به صورت رایگان در سایت اندیکاتور بورس قرار داده شده است در جهت موفقیت بیشتر در بازار بورس گام بردارید.

 11. ممنون از اینکه در مورد فیلترهای طلایی بورس اطلاع رسانی کردید. بنده امروز این مطلب رو دیدم و دانلود کردم
  سپاسگزارم

  • سلام
   خوشبختانه این اطلاع رسانی به موقع از طرف تیم ما در خصوص فیلتر طلایی بورس باعث شده افراد سودجو نتوانند سرمایه گذاران را گمراه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *